آموزش کارشناسی خودرو چیست؟

با توجه به تولید سالانه حدود 5000 خودرو در روز نیاز به این حرفه بیشتر خواهد شد و جوانانی که علاقه مند به خدمات مربوط به اتومبیل هستند، می توانند با گذراندن دوره کارشناسی تشخیص رنگ و بدنه اتومبیل و دریافت گواهینامه های مربوطه و پروانه کسب، با تاسیس مرکز کارشناسی بدنه اتومبیل، دارای حرفه ای تخصصی و پردرآمد شوند.

صفر تا صد این حرفه پولساز را به شما آموزش حرفه ای داده و پشتیبانی بی نهایت خواهید داشت. ضمن اینکه بهترین دستگاه های دیجیتال با بهترین کیفیت برندها به شما آموزش و تحویل داده خواهد شد.

در مورد حرفه های مکمل این شغل مانند تست فنی، دستگاه های دیاگ، ترمیم شیشه جلو خودرو، نانوپولیش، نانو سرامیک و ... اطلاعات و آموزش حرفه ای داده خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.


چرا در کلاس های آموزش کارشناسی خودرو شرکت کنم؟

کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی بدنه اتومبیل، حرفه ای تخصصی است. فقط در صورت آموزش صحیح و اصولی می توان عیوب و رنگ شدگی اتومبیل را به صورت حرفه ای تشخیص داد.

کارشناسان خودرو شغلی حساس و دقیق دارند که در صورت خطا می تواند ضرر زیادی به خریدار وارد نماید. به همین منظور، کارشناسی بدنه خودرو باید زیر نظر کارشناسان زبده و با تجربه آموزش داده شود.

سرفصل های آموزشی کارشناسی رنگ اتومبیل های ایرانی و خارجی به صورت کامل با تمامی جزئیات وریز به ریز به صورت تئوری و عملی توسط آموزش دهندگان به شرح زیر آموزش داده می شود:


ویدیو پروسکوپ چیست؟

ویدیو پروسکوپ تشکیل شده از یک دوربین به قطر 6 الی 12 میلیمتر که به وسیله کابل مخصوص انعطاف پذیر، به صفحه نمایشگر متصل می باشد.

پس از هدایت دوربین به داخل موتور خودرو، به وسیله دو استیکر هدایت کننده قادر خواهیم بود دوربین را در قسمت های مختلف موتور اتومبیل به حرکت در آورده و قطعات مختلف داخل موتور شامل سوپاپ ها، پیستون، رنگ، بدنه سیلندر و ... را یک به یک مورد بازرسی و کارشناسی قرار می دهیم. همچنین با تهیه عکس و فیلم توسط دستگاه ویدیو پروسکوپ، از داخل موتور، می توانیم با به اشتراک گذاری تصاویر فوق، نظر دقیق کارشناسی صادر نماییم.

ضمنا از دوربین فوق می توان جهت بازبینی معایب داخل گیربکس و هر قسمت غیر قابل دسترسی را بررسی کرده و پس از دریافت فیلم و تصویر، نظر دقیق کارشناسی ارائه نماییم. دوربین فوق تا چند سال گذشته، جهت بازرسی موتور هواپیما مورد استفاده تکنسین های هواپیما قرار گرفت و اکنون جهت بررسی کلیه نقاط غیر قابل دسترسی در اتومبیل، مورد استفاده قرار می گیرد.


ثبت نام دوره آموزش کارشناسی خودرو

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرد. همچنین برای رزرو کلاس خود می توانید از قسمت زیر استفاده کنید.

رزرو دوره آموزش کارشناسی خودرو